Amatérský fotbalový klub TIŠNOV

Michal Šmerda (G)

přezdívka: Michal
post: brankář
oblíbený klub:
sportovní vzor:
motto:
fanoušci hráče:

počet vložených článků: 0
počet příspěvků na fóru: 0

Kontaktní údaje pouze pro přihlášené.
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%VGHGZ
2023/24MUŽI APřátelské utkání200000200100000.00
2022/23MUŽI AI.A.třída40001020250000.00
Celkem60001040267000.00
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%NOGOGZ
2023/24MUŽI AI.A.třída200000200100200.00
2023/24MUŽI APřátelské utkání200000200100031.50
2023/24MUŽI BIV.třída30001021078120.67
2023/24MUŽI BPřátelské utkání1000000010033.00
2022/23MUŽI AI.A.třída50000030260271.40
2022/23MUŽI APřátelské utkání100000100100033.00
Celkem14000101013745181.29
PořadíSoupeřZGABŽKČKVRP%NOGOGZ
1.Podolí100000100100033.00
2.Zastávka1000000010033.00
3.Dobšice100000100100100.00
4.Moravský Krumlov100000100100011.00
5.Žebětín200000200100110.50
6.Šlapanice100000100100100.00
7.Rajhradice20001010150052.50
8.Soběšice20000010150121.00
9.Rájec-Jestřebí1000000010044.00
10.Příbram na Moravě10000001033011.00
11.Ráječko100000100100011.00
12.FKD100000100100100.00
13.Rudice1000000010033.00
14.Náměšť nad Oslavou100000100100022.00
15.Slovan Brno100000100100100.00
16.Vojkovice B100010100100011.00
17.Nová Ves100000100100100.00

Příští zápasy

sobota 18.5 - 17:30
MLADŠÍ DOROST vs. Veselí n. M./ Strážnice
neděle 19.5 - 10:45
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA vs. Troubsko
neděle 19.5 - 10:45
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA vs. Drásov
sobota 18.5 - 10:45
MLADŠÍ ŽÁCI vs. Medlánky Brno
neděle 19.5 - 17:30
MUŽI A vs. Kohoutovice
neděle 19.5 - 14:15
MUŽI B vs. Veverské Knínice
sobota 18.5 - 15:15
STARŠÍ DOROST vs. Veselí n. M./ Strážnice
neděle 19.5 - 9:00
STARŠÍ PŘÍPRAVKA vs. Troubsko
neděle 19.5 - 9:00
STARŠÍ PŘÍPRAVKA vs. Drásov
sobota 18.5 - 9:00
STARŠÍ ŽÁCI vs. Medlánky Brno

Poslední zápasy

sobota 11.5 - 17:00
MLADŠÍ DOROST vs. Dosta Bystrc
neděle 12.5 - 9:00
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA vs. Zbraslav
neděle 12.5 - 10:45
MLADŠÍ ŽÁCI vs. Bílovice / Obřany
sobota 11.5 - 13:30
MUŽI A vs. RAFK
neděle 12.5 - 17:00
MUŽI B vs. Příbram na Moravě
sobota 11.5 - 14:45
STARŠÍ DOROST vs. Dosta Bystrc
neděle 12.5 - 10:00
STARŠÍ PŘÍPRAVKA vs. Dolní Loučky
neděle 12.5 - 9:00
STARŠÍ ŽÁCI vs. Bílovice / Obřany

Hráčské milníky

TýmDosažený milník
MUŽI AJiří Vlach4.ŽK v sezoně
MUŽI ATomáš Marvan4.ŽK v sezoně

Partneři

město Tišnov
OKNOSTYL group s.r.o.
Subterra a.s.
Pivovar Černá Hora
Restaurace Sklep - Tišnov
Fortuna a.s.
EASYCON Solution s.r.o.
Eisberg, a.s.
Gastro Frozen
HAKO CZ spol. s.r.o.
Innogy
KLUKA Elektro
Kontest s.r.o.
Pila Kupka s.r.o.
Stavby Tesař s.r.o.
ZDAR, a.s.

Kalendář

květen 2024
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Dnes 9:00
STARŠÍ ŽÁCI vs. Medlánky Brno | Tišnov
Dnes 10:45
MLADŠÍ ŽÁCI vs. Medlánky Brno | Tišnov
Dnes 15:15
STARŠÍ DOROST vs. Veselí n. M./ Strážnice | Veselí nad Moravou ODJEZD 12:30
Dnes 17:30
MLADŠÍ DOROST vs. Veselí n. M./ Strážnice | Veselí nad Moravou ODJEZD 12:30

Facebook