Amatérský fotbalový klub TIŠNOV

Souhrn zápasu

Příbram na Moravě - AFK MUŽI B 0:10 (0:4)

IV.třída - neděle 12.5.2024 - Příbram na Moravě

Článek

13.5.2024 - Sája

Naše béčko po druhé za sebou zvítězilo dvojciferným výsledkem 10:0. Tentokrát byl obětním Beránkem soupeř z Příbrami na Moravě. Kanonádu řídil převážně zapůjčený "špílmachr" A týmu Tomáš Zdražil, jenž zaznamenal kromě tří branek ještě neskutečných pět asistencí. Kam se hrabe Connor McDavid, že? :-)

Branky: 

3.Zdražil Tomáš, 13.Panovský Lukáš, 30. Zdražil Tomáš, 31.Vejrosta Marek (p.k.), 55.Zdražil Vojtěch, 64.Dvořák Lukáš, 70.Dřevěný Vojtěch, 75. Dřevěný Vojtěch, 78. Beránek Michal (p.k.), 86. Zdražil Tomáš

Sestava:      

                     Beránek

Pestr    Dvořák L.   Vicenec   Zdražil V.

              Smolík     Panovský L.

  Pfeffer      Zdražil T.     Vejrosta

                        Dřevěný V.

Střídali: 58.Pavlíček P. (Pfeffer), 71. Hédl T. (Vejrosta), 71. Hédl D. (Smolík)

Sestava a statistiky

JménoGABŽKČKGWG
Tomáš Zdražil358001
Vojtěch Dřevěný213000
Marek Vejrosta112000
Vojtěch Zdražil112000
Michal Beránek (G)101000
Lukáš Dvořák101000
Lukáš Panovský101000
Tomáš Hédl011000
David Hédl000000
Petr Pavlíček000000
Josef Pestr000000
Petr Pfeffer000000
Zdeněk Smolík000000
Ondřej Vicenec000000

Fotky

| 1 |

Příští zápasy

sobota 15.6 - 12:15
MLADŠÍ DOROST vs. Pohořelice / Ořechov
sobota 15.6 - 14:30
MUŽI B vs. Oslavany B
sobota 15.6 - 10:00
STARŠÍ DOROST vs. Pohořelice / Ořechov

Poslední zápasy

sobota 8.6 - 12:15
MLADŠÍ DOROST vs. Start Brno
sobota 8.6 - 11:00
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA vs. Rosice "B"
sobota 8.6 - 10:45
MLADŠÍ ŽÁCI vs. Svratka Brno B
sobota 8.6 - 15:00
MUŽI A vs. Soběšice
středa 12.6 - 18:00
MUŽI B vs. Židlochovice B
sobota 8.6 - 10:00
STARŠÍ DOROST vs. Start Brno
sobota 8.6 - 9:00
STARŠÍ PŘÍPRAVKA vs. Rosice "B"
sobota 8.6 - 9:00
STARŠÍ ŽÁCI vs. Svratka Brno B

Hráčské milníky

TýmDosažený milník
AFKZdeněk Smolík1. gól za mužstvo

Partneři

město Tišnov
OKNOSTYL group s.r.o.
Subterra a.s.
Pivovar Černá Hora
Restaurace Sklep - Tišnov
Fortuna a.s.
EASYCON Solution s.r.o.
Eisberg, a.s.
Gastro Frozen
HAKO CZ spol. s.r.o.
Innogy
KLUKA Elektro
Kontest s.r.o.
Pila Kupka s.r.o.
Stavby Tesař s.r.o.
ZDAR, a.s.

Kalendář

červen 2024
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Dnes 10:00
STARŠÍ DOROST vs. Pohořelice / Ořechov | Pohořelice ODJEZD 8:00
Dnes 12:15
MLADŠÍ DOROST vs. Pohořelice / Ořechov | Pohořelice ODJEZD 8:00
Dnes 14:30
MUŽI B vs. Oslavany B | Tišnov

Facebook