Amatérský fotbalový klub TIŠNOV

Patrik Ress (G)

přezdívka: Patrik
post: brankář
oblíbený klub:
sportovní vzor:
motto:
fanoušci hráče:

počet vložených článků: 0
počet příspěvků na fóru: 0

Kontaktní údaje pouze pro přihlášené.
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%VGHGZ
2022/23MLADŠÍ ŽÁCII.třída mladších žáků40000020250000.00
Celkem40000020250000.00
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%NOGOGZ
2023/24MLADŠÍ ŽÁCII.třída mladších žáků17000001223758171.00
2023/24MLADŠÍ ŽÁCIPřátelské utkání40000031083161.50
2022/23MLADŠÍ ŽÁCII.třída mladších žáků90000001840475.22
2021/22MLADŠÍ ŽÁCIKrajský přebor mladších žáků100000100100011.00
Celkem310000016411569712.29
PořadíSoupeřZGABŽKČKVRP%NOGOGZ
1.Blansko100000100100011.00
2.FK Znojmo20000000200115.50
3.Medlánky Brno20000010150052.50
4.Kahan30000021078141.33
5.Soběšice1000000010033.00
6.Start Brno20000001117163.00
7.Svratka Brno1000000010044.00
8.Dosta Bystrc1000000010044.00
9.Boskovice "B"100000100100022.00
10.Rousínov300000300100131.00
11.Moravský Krumlov1000000010066.00
12.Žijeme hrou20000010150094.50
13.Bohunice1000000010088.00
14.FKD1000000010044.00
15.Žijeme hrou / Kunštát20000010150131.50
16.Bílovice / Obřany20000010150052.50
17.Kohoutovice100000100100011.00
18.Boskovice / Letovice B10000001033022.00
19.Svratka Brno B100000100100100.00
20.Veverská Bítýška100000100100100.00
21.Rosice20000011067042.00
22.Sparta Brno "B"100000100100100.00
23.Dobšice / Mor.Krumlov100000100100100.00
24.Dosta Bystrc B100000100100100.00

Příští zápasy

sobota 18.5 - 17:30
MLADŠÍ DOROST vs. Veselí n. M./ Strážnice
neděle 19.5 - 10:45
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA vs. Troubsko
neděle 19.5 - 10:45
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA vs. Drásov
sobota 18.5 - 10:45
MLADŠÍ ŽÁCI vs. Medlánky Brno
neděle 19.5 - 17:30
MUŽI A vs. Kohoutovice
neděle 19.5 - 14:15
MUŽI B vs. Veverské Knínice
sobota 18.5 - 15:15
STARŠÍ DOROST vs. Veselí n. M./ Strážnice
neděle 19.5 - 9:00
STARŠÍ PŘÍPRAVKA vs. Troubsko
neděle 19.5 - 9:00
STARŠÍ PŘÍPRAVKA vs. Drásov
sobota 18.5 - 9:00
STARŠÍ ŽÁCI vs. Medlánky Brno

Poslední zápasy

sobota 11.5 - 17:00
MLADŠÍ DOROST vs. Dosta Bystrc
neděle 12.5 - 9:00
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA vs. Zbraslav
neděle 12.5 - 10:45
MLADŠÍ ŽÁCI vs. Bílovice / Obřany
sobota 11.5 - 13:30
MUŽI A vs. RAFK
neděle 12.5 - 17:00
MUŽI B vs. Příbram na Moravě
sobota 11.5 - 14:45
STARŠÍ DOROST vs. Dosta Bystrc
neděle 12.5 - 10:00
STARŠÍ PŘÍPRAVKA vs. Dolní Loučky
neděle 12.5 - 9:00
STARŠÍ ŽÁCI vs. Bílovice / Obřany

Hráčské milníky

TýmDosažený milník
MUŽI AJiří Vlach4.ŽK v sezoně
MUŽI ATomáš Marvan4.ŽK v sezoně

Partneři

město Tišnov
OKNOSTYL group s.r.o.
Subterra a.s.
Pivovar Černá Hora
Restaurace Sklep - Tišnov
Fortuna a.s.
EASYCON Solution s.r.o.
Eisberg, a.s.
Gastro Frozen
HAKO CZ spol. s.r.o.
Innogy
KLUKA Elektro
Kontest s.r.o.
Pila Kupka s.r.o.
Stavby Tesař s.r.o.
ZDAR, a.s.

Kalendář

květen 2024
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Dnes 9:00
STARŠÍ ŽÁCI vs. Medlánky Brno | Tišnov
Dnes 10:45
MLADŠÍ ŽÁCI vs. Medlánky Brno | Tišnov
Dnes 15:15
STARŠÍ DOROST vs. Veselí n. M./ Strážnice | Veselí nad Moravou ODJEZD 12:30
Dnes 17:30
MLADŠÍ DOROST vs. Veselí n. M./ Strážnice | Veselí nad Moravou ODJEZD 12:30

Facebook